Pytania i odpowiedzi

Wyjaśniamy sprawy, o które jesteśmy często pytani

Oferta personalizowana

Ze względu na to, że istotą naszej usługi jest tworzenie personalizowanej biżuterii zgodnie z wymogami klienta, nie posiadamy tak zwanej oferty standardowej. Pracujemy w ten sposób, że klient wysyła nam zapytanie, do którego dołącza plik graficzny logo lub innego elementu, który chce wkomponować w biżuterię i na tej podstawie przygotowujemy konkretną propozycję wraz z wyceną.

Oferta standardowa

Istnieje możliwość wyboru skatalogowanej biżuterii z oferty naszej marki Lemoniq®, która jest kierowana do sklepów jubilerskich. Ze względu na szerokość tej oferty (ponad 1000 rożnych wzorów), wybrane propozycje z tej oferty wysyłamy po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem jaką biżuterią jest zainteresowany, zarówno jeśli chodzi o formę jak i o budżet. Oczywiście w procesie wyboru modeli służymy naszą radą i dzielimy się naszym doświadczeniem.

Tak, możemy wysłać próbki naszych produktów. Najlepiej jeśli wcześniej wiemy w jakich obszarach działa agencja. Dobieramy wtedy próbki tak, aby korespondowały z potrzebami potencjalnych klientów – np. branża kosmetyczna, kluby sportowe, branża hotelarska itp. Odpłatność za próbki ustalana jest indywidualnie.

Ilości minimalne ustalane są indywidualnie i zależą od modelu i sposobu personalizacji jaki ma być wykonany.

Czas realizacji zależy od tego jaką biżuterię mamy wykonać i w jakiej ilości. Średnio jest to około 2 tygodni od akceptacji projektu i potwierdzenia zamówienia.

Tak, wszystkie oferowane przez nas produkty zarówno te projektowane od podstaw dla klienta jaki i te wybierane z katalogu naszej marki Lemoniq® powstają w naszej pracowni i są produktami polskimi.

Oferowane przez nas bransoletki zawsze posiadają regulację przez co ich rozmiar jest uniwersalny. Zdarza się, że grupa, do której jest kierowany upominek wymaga aby rozmiar był nieco większy lub mniejszy niż standardowy (np. w przypadku prezentów dla dzieci) – wówczas produkujemy bransoletki zgodnie z tym wymaganiem.

Bransoletki są najczęściej wybieranym produktem, ale produkujemy również kolczyki, pierścionki, zawieszki oraz spinki do mankietów.

Tak, tworzymy zarówno biżuterię dla kobiet jak i dla mężczyzn. Męski charakter biżuterii osiągamy np. poprzez masywniejsze i częściej oksydowane niż polerowane na połysk elementy srebrne. Męski charakter uzyskujemy także poprzez użycie np. grubszego sznurka lub rzemienia. Często  tworzymy też modele biżuterii reklamowej w takim stylu, aby pasowała zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Metalowe elementy biżuterii wykonujemy ze srebra próby 925. Jeżeli chcemy uzyskać kolor złoty elementu możemy go pozłocić. Elementy te możemy również wykonać ze złota. 

Tak, najczęściej nasze produkty dostarczamy wraz z opakowaniem, które również jest personalizowane. Jeśli jednak klient woli wykonać opakowanie we własnym zakresie, oczywiście możemy dostarczyć produkty bez opakowania lub zapakować produkty w opakowanie dostarczone przez klienta.

Biżuteria – szczególnie odpowiednio spersonalizowana ma ogromny potencjał jako upominek reklamowy w wielu obszarach. Nasi klienci kupują od nas biżuterię zarówno jako upominki i gify reklamowe po to, aby je komuś podarować, ale także spersonalizowana biżuteria kupowana jest do dalszej odsprzedaży.

Biżuteria jako upominki do podarowania może być wykorzystana jako np.:

 • prezent do produktu (np. firmy kosmetyczne),
 • upominki powitalne dla gości hotelowych,
 • upominki jubileuszowe dla pracowników i klientów firmy,
 • prezent przy dokonaniu większych zakupów (salony jubilerskie),
 • prezenty okolicznościowe np. na Dzień Kobiet dla Pań pracujących w firmie,
 • prezenty dla uczestników konferencji, szkoleń, obozów itp.,
 • inserty do presspacków dla dziennikarzy.

 

Biżuteria personalizowana do dalszej odsprzedaży pojawia się często w:

 • sklepach klubów sportowych,
 • miejscach turystycznych,
 • muzeach,
 • sklepach z branży hobby (sklepy muzyczne, sklepy zoologiczne, sklepy sportowe) itp.