Jak to robimy?

Personalizacja

W personalizacji biżuterii proponujemy dwie drogi:

  • stworzenie swojej biżuterii od podstaw
  • wybór z katalogu gotowych produktów
owieczka będąca maskotką parku rozrywki Rabkoland - wykonana jako srebrny element bransoletki

Tworzymy od podstaw

Tę drogę proponujemy, gdy logo ma grać pierwszoplanową rolę w biżuteryjnym upominku.

bransoletki z oferty firmy Lemoniq
Wybieramy z katalogu

Tę drogę polecamy gdy branding ma być dyskretny, a upominek bardziej uniwersalny.

Tworzymy od podstaw

Wycinamy logo

W przypadku gdy głównym elementem biżuterii ma być logo musimy stworzyć ją od podstaw. W przypadku bransoletek najczęściej robimy to poprzez wycięcie logo w srebrze. W tym przypadku aby uzyskać złoty kolor, element wykonany ze srebra został pozłocony.

bransoletka w postaci sznureczka ze srebrnym, pozłoconym elementem, który jest odwzorowaniem logo firmy PGNIG
Grawerujemy

Często na wycięty element nanosimy także grawer. Technika ta jest przydatna gdy chcemy pokazać drobne detale lub umieścić tekst napisany bardzo małą czcionką. 

Bransoletka ze srebrnym okrągłym elementem, na którym wygrawerowany jest napis Królowa w pracy.
Komponujemy logo z innymi elementami

Jeśli chcemy uzyskać nawiązanie do celebrowanej uroczystości (np. jubileusz) możemy wkomponować logo np. w datę utworzenia firmy – w tym przypadku klubu sportowego.

Bransoletka jubileuszowa klubu sportowego Ruch Chorzów. Srebrny element stanowi datę powstania klubu z wpisanym pośrodku godłem klubu.
Uwypuklamy tekst

Jeśli to w formie tekstu wyrażamy nasze przesłanie – możemy go umieścić na pierwszym planie np.  poprzez przedstawienie go w formie wypukłej. W tym przypadku lekko oksydowany element bardzo dobrze sprawdza się w bransoletach dla mężczyzn.

męska bransoletka motywacyjna z wypukłym napisem don't give up - umieszczonym na srebrnej blaszce
Łączymy srebro z kamieniami

Przedstawione powyżej przykłady prostej bransoletki z naszym indywidualnym srebrnym elementem na sznureczku lub rzemieniu są już ciekawym i eleganckim prezentem, który mieści się nawet w niewielkim budżecie. Możemy także zagrać dodatkowymi elementami takimi jak np. kamienie naturalne. Możemy dobrać ich kolory i przypisywane im właściwości tak, aby pasowały do celebrowanej okazji.

bransoletka ze srebrnym elementem w kształcie logo firmy Polski Bank Komórek oraz kamieniami naturalnymi w kolorach barw firmowych

Wybieramy z katalogu

Szukamy pasującego modelu

Nie zawsze chcemy aby nasze logo grało rolę pierwszoplanową. Czasami zależy nam na uniwersalnym prezencie, w którym logo ma być dyskretne. W takiej sytuacji proponujemy wybranie modelu z katalogów naszej marki Lemoniq, które zawierają ofertę kierowaną do sklepów jubilerskich.

bransoletki z oferty firmy Lemoniq
Grawerujemy logo na elemencie ozdobnym

W takim przypadku logo możemy nanieść na jeden z elementów ozdobnych – np. na zawieszkę w kształcie serca.

bransoletka z czarnymi fasetowanymi kamieniami z zawieszką w kształcie serca i wygrawerowanym tekstem Twoje Logo jako przykład gdzie na bransoletce można umieścić logo
Dołączamy metkę jubilerską z Twoim logo

Możemy też dołączyć typową jubilerską metkę w kształcie łezki, na której wygrawerujemy logo.

bransoletka z czarnymi fasetowanymi kamykami i typową jubilerską, srebrną metką w kształcie łezki z wygrawerowanym napisem Logo, jako przykład personalizacji bransoletki.
Personalizujemy opakowanie

Możemy również pozostawić biżuterię zupełnie bez brandingu, a logo lub nasz przekaz umieścić na opakowaniu lub insercie np. w postaci karteczki z dedykacją. Może to być np.  doskonały prezent na Dzień Kobiet dla Pań pracujących w firmie.

bransoletka z czerwonymi kamieniami i srebrnym, pozłoconym elementem w kształcie ażurowego kółeczka położona na karteczce z życzeniami - prezent na dzień kobiet